Анкерна пластина з затискачем 31 мм (164 мм * 26 мм), товщина 1,00 мм / (ящик 500 шт.) для монтажу вікон



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДАНИЙ ТОВАР ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ (повна або часткова 25% від суми замовлення). МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 1 ЯЩИК.
Прохання при оформленні замовлення проставляти кількість кратно 500 од.!
Анкерна Пластина з затискачем призначена для встановлювання віконних і дверних конструкцій.
Анкерна пластина з затискачем 31 мм для профілю: KBE, WDS, VEKА, SALAMANDER, ALM-plast, KOMMERLING і ін .;
Анкерна пластина з затискачем 37 мм для профілю: EF-plast, Viknaland, Aluplast і ін .;
Анкерна пластина з затискачем 41 мм для профілю: REHAU, VEKA, Internova і ін .;
Анкерна пластина з затискачем 44 мм для профілю: REHAU, WDS, KBE і ін.;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Анкерна пластина |
| Покриття | Оцинковане |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 1 мм |
| Упаковка | Ящик |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Ширина затискач | 31 мм |
- Ціна: 3,48 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.


