Анкерна пластина з затискачем 31 мм (164 мм * 26 мм), товщина 1,20 мм / (ящик 500 шт.) для монтажу вікон



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МІНІМАЛЬНИЙ ЗАМОВЛЕННЯ - 10 ящиків!
ДАНИЙ ТОВАР НА ЗАМОВЛЕННЯ і по передоплаті!
Анкерна Пластина з затискачем призначена для монтування віконних і дверних конструкцій.
Анкерна пластина з затискачем 31 мм для профілю: KBE, WDS, VEKА, SALAMANDER, ALM-plast, KOMMERLING і ін .;
Анкерна пластина з затискачем 37 мм для профілю: EF-plast, Viknaland, Aluplast і ін .;
Анкерна пластина з затискачем 41 мм для профілю: REHAU, VEKA, Internova і ін .;
Анкерна пластина з затискачем 44 мм для профілю: REHAU, WDS, KBE і ін.;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Анкерна пластина |
| Покриття | Оцинковане |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 1.2 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Ширина затискач | 31 мм |
- Ціна: 3,69 ₴
- Мінімальне замовлення: 5000 шт.


